ani bych se nedivila, kdybyste ve slovníku pod heslem „katastrofa”, nalezli mé jméno

Používá technologii služby Blogger.

AutorkaJsem jen další ze sedmi miliard duší na tomto světě - v podstatě celkem nezajímavá pesimistická zrzka s hlavou neustále v oblacích. Z  nějakého nepopsatelného důvodu mi dělá dobře, když můžu sdílet své názory zde na internetu a ještě větší radost mi dělá, když si je někdo čte.
Na svět jsem přišla před sedmnácti lety a od té doby tak nějak (někdy méně, někdy více úspěšně) proplouvám životem.
Pokud byste někdy měli potřebu vyhledat mou maličkost, s největší pravděpodobností mě najdete zalezlou v kavárně, ať už za barem či u stolu s knížkou v ruce.
Knížku z rukou téměř nikdy nedávám, raději trávím svůj čas s fiktivními postavami ve smyšlených světech než s reálnými lidmi.
Další věcí, které dávám přednost před lidmi, je hudba. Zbožňuji zvuky kytar a bubnů, nechápu dnešní moderní hudbu a potěšení pro mé uši nacházím spíše v minulém století. Freddie Mercury, Kurt Cobain, Angus Young,... to jsou pro mě skuteční hudební géniové.
Ráda se kochám výtvarným uměním, sama občas něco načmářu, i když uměním bych to úplně nenazvala. Ve svém volném čase kromě malování a čtení také ráda píši, pozoruji východy Slunce, přemýšlím o nepodstatných věcech a falešně si prozpěvuji. Mým největším snem je psát knížky a vlastnit malou kavárničku v Amsterdamu.
Možná bych vás mohla upozornit na to, že jsem taky dost divná. Fascinuje mě smrt a vše s ní spojené. Sebevrazi, sérioví vrazi, šílenci, psychopati,... z nějakého důvodu mi tito lidé přijdou zajímaví a mám příšernou chuť poznávat a studovat jejich osobnost.
Jsem vášnivý Potterhead, myslím, že i ve třiceti budu ještě naivně očekávat sovu s dopisem. Dává si celkem načas, asi někde zabloudila, ale pevně věřím, že jednou dorazí.
A co s budoucností? Netuším, možná by mě bavilo studovat psychologii nebo něco umělecky zaměřeného, každopádně to je ještě daleko. Důležitější je přítomnost a právě teď mám strašnou chuť na kafe a nějakou tlusťoučkou knížku, takže bych to tímhle asi už ukončila.